Project Description

Psychodietetyczka i coach

Uczę jeść uważniej i bardziej intuicyjnie. Pracuję z tematyką jedzenia emocjonalnego i kompulsywnego.

Wspieram w wychodzeniu z błędnego koła tycia i gubienia kilogramów. Zamiast odchudzać klientki i cieszyć się z ich szybkiej (chwilowej) metamorfozy, promuję łagodną zmianę w codziennych nawykach i przyzwyczajeniach.

Wierzę, że warto żyć w zgodzie z naszą własną fizjologią. Każdy przecież rodzi się jakiś, każdy kręgosłup wie ile jest w stanie dźwigać. Mamy swoje indywidualne preferencje co do jedzenia, ruchu itp. Błędem jest pozbawianie się przyjemnych kontaktów psycho-fizycznych z jedzeniem, oraz traktowanie aktywności fizycznej jako kary za nie. W zdrowym podejściu jest miejsce na wszystko.

Myślę, że świat stanie się lepszym miejscem, jeśli więcej kobiet odpuści wygórowane standardy wobec swoich ciał. Kiedy przestaniemy wreszcie męczyć ciała dietami i otoczymy je szacunkiem – odwdzięczy się nam.

FACEBOOK

INSTAGRAM

MOJA STRONA

Sama doświadczyłam na sobie wielu diet, obsesji i efektów jojo. To wszystko na długo oddaliło mnie od „normalnego” jedzenia. Powrót do balansu nie był prosty. Moje osobiste zmagania są dziś moim zasobem.

  • Certyfikat coacha uzyskałam w Krakowie w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (Szkoła Profesjonalnego Coachingu, 2010 r)
  • Dyplom psychodietetyka uzyskałam w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie w 2013 r.
  • Umiejętności trenerskie zdobywałam m.in na Akademii Mistrzów Treningu (G.T Mentor, Kraków, 2013 r).

Od wielu lat intensywnie rozwijam swój warsztat pracy

  • Ostatanie szkolenia: Solution Focused Aproach (SFA), Komunikacja NVC, Terapia Schematów, Praca z ciałem
  • Jestem w trakcie uczestnictwa w szkole psychoterapii opartej na założeniach filozofii i modalności – Gestalt.
  • Szkolę się także w dietoterapii.

Skontaktuj się ze mną:

ziebamalgorzataa@gmail.com

Sesje/konsultacje odbywają we Wrocławiu na ulicy Tęczowej 78/1D lub on-line

Annual Month of Giving

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent ac nibh vestibulum, laoreet ipsum quis, vestibulum nisi. Curabitur non mi et turpis pharetra vulputate. Ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent ac nibh vestibulum, laoreet ipsum quis, vestibulum nisi.Curabitur non mi et turpis pharetra vulputate. Cras consequat, risus nec commodo vehicula, nisi est laoreet leo, ac convallis nisi nibh id velit.

ZMIANA ZACZYNA SIĘ OD NAS

“Możesz poprowadzić drugiego człowieka nie dalej niż samemu udało ci się dojść” Mając to w pamięci uczę się codziennie, by wyjść na przeciw zmieniającemu się światu.”